Ne tip bir araç arıyorsunuz?

Ne kadar Uzun Kiralarsanız, O Kadar Tasarruf Edersiniz!

Uzun Dönem Araç Kiralama Faki Grup

Faki Grup çevrimiçi uzun dönemli araç kiralama istanbul ankara izmir fırsatlarına göz atın ve rakipsiz uzun dönemli araç kiralama fiyatlarından yararlanın!  


Özel kiralama gereksinimleriniz ne olursa olsun, çoğu araç kategorisinde mevcut olan uzun süreli araç kiralama, pratik ve ekonomik bir araç kiralama seçeneğidir. Yani en az 6 aylık araç kiralamanız gerekiyorsa, İstanbul Havalimanı aylık araç kiralama hizmetlerimizi öğrenin ve uzun dönem kiralamanın avantajlarından yararlanın; ne kadar uzun süre kiralarsanız, o kadar çok tasarruf edersiniz!  

Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Nedenleri

Uzun süreli kiralamanın göz önünde bulundurulması gereken akıllı bir seçenek olmasının birçok nedeni vardır. Dollar müşterilerini aylık araç kiralamayı düşünmeye sevk eden sık görülen senaryolar için aşağıdaki listeye göz atın:

  • Uzatılmış Geziler ve Tatiller: En iyi geziler, dinlenmek ve keşfetmek için en fazla zaman ve fırsat sunanlardır. Bir aya kadar veya daha uzun süreli bir seyahat rezervasyonu yaptığınızda, tatiliniz boyunca olmak istediğiniz tüm o maceralı yerlere sizi ulaştırmak için uzun dönemli araç kiralamanın rahatlığını yaşayın.
  • Araba Değiştirme: Araba kazaları ve arızaları talihsizdir, ancak olur. Aile arabasını tamir ettirirken bir sıkıntı yaşıyorsanız, uygun fiyatlı bir aylık araç kiralama, sizin ve ailenizin ihtiyaç duyduğu güvenliği, konforu ve rahatlığı sağlayabilir.
  • Mevsimlik çalışma: Bazen işler esneklik gerektirir - bu, bir proje için başka bir şehirde bir ay kalma veya bir veya iki sezon için geçici olarak yer değiştirme fırsatları anlamına gelir. Uzun dönemli araç kiralama, ihtiyacınız olan esneklik için harika bir çözümdür.
  • Toplam Tasarruf: Ortalama kiralama süresinden daha uzun bir kiralık araca ihtiyacınız varsa, aylık veya uzun süreli araç kiralama, aslında kısa süreli kiralama veya birkaç kısa süreli kiralamadan daha hesaplı olur.

Faki Grup Uzun Dönem Araç Kiralama

Seyahat Etmenin Daha Ucuz Bir Yolu

Uzun süreli araç kiralama genellikle seyahat etmenin en uygun ve en ucuz yoludur. Avrupa çapında bir yolculuğa çıkmayı planlıyorsanız ve tüm aile için uygun fiyatlı konforlu bir kiralık araca ihtiyacınız varsa, İstanbul Havalimanı'nda bir haftalığına 7 kişilik minivan, 4x4 SUV, 9 kişilik minibüs veya karavan kiralamayı düşünün. ay, iki ay veya daha uzun. Daha düşük fiyatlarla çok çeşitli uzun dönem kiralık araçlarımız var, bu nedenle İstanbul Havalimanı'nda aylık araç kiralama fiyatlarımızı kontrol edin, otomatik Audi Q7 gibi bir araç ayırtın ve yola çıkın!

Uzun Dönem Araç Kiralama; Pratik Bir Seçim

İstanbul Havalimanı'nda birkaç aylığına bir araca ihtiyacınız varsa, günlük yaşamda uzun süreli araç kiralama yaygın bir uygulamadır. İstanbul Havalimanı'na uzun süre kalmak için geliyorsunuz ve kendi aracınızın konforunu istiyorsunuz ya da belki iş amaçlı kiralık bir araca ihtiyacınız var ve uzun mesafeler sürmek veya ticari müşterilerinizi etkilemek için bir yönetici arabası kiralamak istiyorsunuz. Nedeniniz ne olursa olsun, Faki Grup ile uzun dönem araç kiralamanızda kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

Uzun Süreli Kiralama ile Test Sürüşü

Uzun süreli araç kiralama da son model veya farklı marka bir araçla test sürüşü yapmak için iyi bir fırsattır. Hangi arabayı satın almak istediğinizden emin değilseniz, neden arabalarımızdan birini uzun vadeli olarak rezerve etmeyesiniz ve nasıl süreceğinizi görün. Büyük bir satın alma işlemi yapmadan önce, uzun süreli kiralamalar, belirli bir model veya marka araçla sizin için doğru araç olup olmadığını anlamak için test sürüşü yapmanın harika bir yoludur. 

Yedek Araç

Belki arabanız hizmet dışıdır ya da sevgili eski minibüsünüz son yolculuğunu yapmıştır ve acilen bir araç kiralamanız gerekmektedir. Panik yapmayın, ucuz bir uzun dönemli kiralama, sorunlarınızın çözümüdür ve size kendi arabanızı tamir etmek veya yeni bir araba aramak için zaman verir. 

Önde Gelen Araç Kiralama Acentelerinden En İyi Arabalar

En iyi arabaları daha ucuza kullanmak için tek yapmanız gereken en iyi araç kiralama şirketlerinden en yeni kiralık araç filomuzu keşfetmek ve en düşük araç kiralama fiyatlarıyla İstanbul Havalimanı'nda bir sonraki araç kiralamanızı seçmek! İstanbul Havalimanı'ndaki online araç kiralama fırsatlarımıza göz atın ve İstanbul Havalimanı ile ucuz uzun dönemli araç kiralama rezervasyonu yapın!

Uzun dönem araç kiralama nedir?

Uzun süreli araç kiralama, uzun süreli bir sözleşmeye veya yüksek nakit harcamaya gerek duymadan bir araca erişmenin bir yoludur. Aylık olarak, bir seferde altı aya kadar taahhüt vererek ve gerekirse uzatma esnekliğiyle bir araba kiralayabilirsiniz. Veya kararlaştırılan sürenin son ayının sonunda herhangi bir ceza ödemeden aracı iade edebilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralamanın faydaları

  • Servis veya bakım maliyeti yoktur. Uzun dönemli bir araç kiraladığınızda, tüm servis, bakım ve onarım masraflarını karşılayan kiralama şirketidir. Ayrıca, bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda arıza ve değiştirme sağlayacaktır.
  • Kendi sigortanızı kullanın. Bazı durumlarda sigorta sağlanabilir, ancak normalde aracı kendiniz sigorta ettirmeniz daha mantıklıdır çünkü poliçenizi kiralık araca aktarmak için küçük bir yönetim ücreti ödemeniz gerekse bile aylık maliyetlerinizi çok daha düşük tutacaktır.
  • Vergi muhafiyeti. Aracı iş amaçlı kullanıyorsanız, CO2 emisyonları 110 g/km veya daha az ise, araç kiralama maliyetinin %100'ü şirket kârına karşı geri alınabilir. 110g'ın üzerindeki herhangi bir şey, daha sonra % 85 talep edilebilir.
  • Araç seçimi ve kullanılabilirliği. Uzun dönemli araç kiralama ile bir dizi araca erişebileceksiniz ve bu, koşullarınızın değişmesi durumunda aracınızı değiştirme seçeneği sunuyor.

Binek Araçlar

Türkiye'nin en ucuz uzun dönem binek araç kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçin.

iletişime geç

Ticari Araçlar

Türkiye'nin en ucuz uzun dönem ticari araç kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçin.

iletişime geç

Kamyonet & Jeep

Türkiye'nin en ucuz uzun dönem kamyonet & jeep araç kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçin.

iletişime geç

Özel Şöför Hizmetleri

7/24 Hizmet

0539-595-2221

Tamir Hizmetleri

Siz kiraladığınız araçlar için bakım, tamir gibi durumlarla ilgilenmezsiniz. Araçlarımızın periyodik bakımları uzman ekiplerimizce siz mağdur olmadan yapılmaktadır.Uzman yol destek hizmetimiz 7/24 bir telefon kadar uzağınızda. Acil durumlar için destek hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Fiyat

Tüm filo kiralamalarınız için en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Periyodik Bakım

Tüm araç kiralamalarınızda periyodik bakımlar ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Tıkla Hemen Ara