Gültepe Uzun Dönem Ticari Araç Kiralama

Gültepe Uzun Dönem Araç Kiralama

Gültepe Faki Grup operasyonel araç kiralama, kurumsal firmaların satış ve dağıtım gibi görevlerini yerine getirebilmeleri için gerekli operasyonel araçların önceden belirlenmiş bir süre içerisinde faaliyet gösterecek şekilde toplu olarak kiralanması sistemidir.

Filo kiralama (operasyonel araç kiralama) modelinde maliyetler sabit tutulmakta ve aylık ödemeler sonucunda gider bütçesi eşitlenmektedir. Kiralama kurumu şirketin kendi varlıklarından payını kullanmadığı için nakit sıkıntısı yoktur ve araç kiralamaları için ödenen faturalanmış gider olarak yazılır. Bu durumda vergi avantajı sağlanmaktadır.

Filo kiralama sistemi özellikle kurumsal firmalar için avantajlıdır. Günümüz ekonomik ortamında işletme sahipleri, filo kiralamanın avantajları nedeniyle ihtiyaç duydukları otomobilleri satın alma fikrini yitirmekte ve araç kiralamaya yönelmektedirler.

Faki Grup araçların periyodik bakım masraflarını, bandollar, yedek araç sigortası, kaza ve hırsızlık sigortası ve yol yardım hizmetlerini karşılamaktadır.

Gültepe Operasyonel Filo Kiralama Avantajları

– Periyodik bakım maliyetleri ile uğraşmazsınız.

– Kendi filonuzu satın almak yerine Euronetcar Filo Kiralama hizmetinden yararlanırsanız, araçların genel giderlerini dert etmenize gerek kalmaz.

– Kaza veya hırsızlık durumunda her şey sigorta kapsamındadır.

– Ay sonunda kiraladığınız araç fiyatları büronuza vergi avantajı sağlayacaktır. Normal şartlarda MTV vergisi filo kiralama modelinde gider olarak gösterilebilir.

– Periyodik bakım, olası hırsızlık ve kaza gibi durumlarla uğraşacak personelinizin olmasına gerek yoktur.

– Filo Kiralama modelinde şirketiniz için kiraladığınız trafik sigortası, bandrol, sigorta, muayene gibi tüm araçlar için zaman ve kaynak ayırmanıza gerek kalmaz, bu durumda firmanız ciddi bir tasarruf etmiş olur.

– Aylık araç kiralama sisteminde km sınırı yoktur.

– Faki Grup kiraladığınız hiçbir araç için sizden ücret veya rehin alınmaz.

Filo kiralama hizmeti ile işinizin çoğunu kurtarabilirsiniz. En önemlisi zamandan tasarruf edeceksiniz. Araç kiralama hizmetinde filomuzdaki tüm araçları kiralayabilirsiniz.

Faki Grup Filo Kiralama Hizmeti hizmetinizdedir.

Gültepe Uzun Dönem Araç Kiralama
Gültepe Uzun Dönem Araç Kiralama
Tıkla Hemen Ara