Araba kiralamak için neye ihtiyacım var?

Araba kiralamak için neye ihtiyacım var?

Arabanızı rezerve etmek için faki grup ticari araç kiralama tek ihtiyacınız olan bir kredi veya banka kartıdır. Arabayı teslim aldığınızda ihtiyacınız olacak:

  • Araba için ödeme yaptığınızı göstermek için kuponunuz / eMakbuzunuz.
  • Ana sürücünün kredi/banka kartı, aracın depozitosu için yeterli bakiyeye sahip.
  • Her sürücünün en az 12 ay (genellikle 24) süreyle sahip olduğu tam, geçerli sürücü belgesi.
  • Pasaportunuz ve araç kiralama şirketinin görmesi gereken diğer kimlikler.
Araba kiralamak için neye ihtiyacım var?
Araba kiralamak için neye ihtiyacım var?

Araba kiralamak için kaç yaşında olmam gerekiyor?

Çoğu araç kiralama şirketi için yaş şartı 21 ile 70 arasındadır. 25 yaşın altında veya 70 yaşın üzerindeyseniz, ek bir ücret ödemeniz gerekebilir.

Başka biri için kiralık araba rezervasyonu yapabilir miyim?

Evet, bu gereksinimleri karşıladıkları sürece. Rezervasyon yaparken onların ayrıntılarını doldurmanız yeterli.En ucuz araba kiralama anlaşmasını nasıl bulurum?

Size en iyi fiyatlarla çok çeşitli arabalar sunmak için tüm büyük uluslararası araç kiralama markalarıyla (ve birçok küçük yerel şirketle) birlikte çalışıyoruz. Dünya çapında 60.000’den fazla lokasyonda size ucuz araba kiralama fırsatlarını bu şekilde bulabiliriz. Fiyatları karşılaştırmak ve rakipsiz bir fiyata ideal arabanızı bulmak için arama formumuzu kullanmanız yeterli.Araba seçerken nelere dikkat etmeliyim?

  • Alan: Yolcularınız ve bagajlarınız için bol miktarda alana sahip bir araba seçerseniz, kiralamanızdan çok daha fazla keyif alacaksınız.
  • Yakıt politikası: Fazla araba kullanmayı planlamıyor musunuz? Benzer bir yakıt politikası size çok para kazandırabilir.
  • Yer: Kolaylık sağlamak için ‘havaalanı içinde’ bir karşılama hizmetini geçemezsiniz, ancak bir servis otobüsü ile ‘havaalanı dışında’ bir karşılama çok daha ucuz olabilir.

Tüm ücretler kiralama fiyatına dahil mi?

Kiralamalarımızın büyük çoğunluğuna Hırsızlığa Karşı Koruma, Çarpışma Hasarından Feragat (CDW), yerel vergiler, havaalanı ek ücretleri ve her türlü yol ücreti dahildir. Arabanızı teslim aldığınızda, herhangi bir genç sürücü, ek sürücü veya tek yön ücretleri ile birlikte tüm ‘ekstralar’ için ödeme yapacaksınız – ancak, aracınızı rezerve etmeden (ve kendi çocuk koltuğunuzu almadan önce) ek masrafları açıklayacağız. veya GPS, maliyetlerinizi düşürmenin kolay bir yolu olabilir). Nelerin dahil olduğu hakkında daha fazla ayrıntı için, baktığınız herhangi bir arabanın Şart ve Koşullarını kontrol etmeniz yeterlidir.

Tıkla Hemen Ara